KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14808532
nr 1480 8532
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Etsning, Slussen. Signerad. Bildmått: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:22:42
31/7 20:14:56
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund